Zapytaj o ten agregat
Kategoria: Diesel / HVO 365 – 767 kVA 50Hz
Podstawowe informacje
| Moc maksymalna ESP | 709 kVA / 567 kW |
| Moc znamionowa PRP | 645 kVA / 516 kW |
| Częstotliwość | 50 Hz |
| Napięcie | 400 V |
| Silnik | Scania DC16 093A 02-54 |
| Prądnica | Sincro SK 355 LM |
| Sterownik | ComAp InteliLite4 AMF 25 |
| Klasa wykonania | G3 (wg ISO 8528-5) |
| Emisja spalin | fuel optimized |
| System paliwowy | pompowstryski PDE |
