Zapytaj o ten agregat
Kategoria: Diesel / HVO 365 – 767 kVA 50Hz
Podstawowe informacje
| Moc maksymalna ESP | 440 kVA / 352 kW |
| Moc znamionowa PRP | 350 kVA / 280 kW |
| Częstotliwość | 50 Hz |
| Napięcie | 400 V |
| Silnik | Baudouin 6M21G440/5 |
| Prądnica | Linz PRO28L G/4 |
| Sterownik | ComAp InteliLite4 AMF 25 |
| Klasa wykonania | G3 (wg ISO 8528-5) |
| Emisja spalin | fuel optimized |
| System paliwowy | pompa mechaniczna |
