Zapytaj o ten agregat
Kategoria: Diesel / HVO 22 – 165 kVA 50Hz
Podstawowe informacje
| Moc maksymalna ESP | 69,0 kVA / 55,0 kW |
| Moc znamionowa PRP | 63,0 kVA / 50,0 kW |
| Częstotliwość | 50 Hz |
| Napięcie | 400 V |
| Silnik | Yuchai D69R2-MP-ET-442 |
| Prądnica | A4Gen A4G224-63 |
| Sterownik | ComAp InteliLite4 AMF 25 |
| Klasa wykonania | G3 (wg ISO 8528-5) |
| Emisja spalin | Stage II |
| System paliwowy | pompa mechaniczna |
