Zapytaj o ten agregat
Kategoria: Diesel / HVO 22 – 165 kVA 50Hz
Podstawowe informacje
| Moc maksymalna ESP | 33 kVA / 26 kW |
| Moc znamionowa PRP | 30 kVA / 24 kW |
| Częstotliwość | 50 Hz |
| Napięcie | 400 V |
| Silnik | Yuchai D33R2-MP-ET-425 |
| Prądnica | A4Gen A4G184-31 |
| Sterownik | ComAp InteliLite4 AMF 25 |
| Klasa wykonania | G3 (wg ISO 8528-5) |
| Emisja spalin | Stage II |
| System paliwowy | pompa mechaniczna |
Wybrane zalety
- Made in Poland
- Prąd zwarciowy 300% przez 10s
- Stabilizacja napięcia AVR +/- 1%
- Zabezpieczenie prądnicy w ręcznym i automatycznym trybie pracy
- Możliwość instalacji zewnętrznego wlewu paliwa
- Wydłużona autonomia pracy dzięki dużym zbiornikom w standardzie
- Konstrukcja przyjazna dla środowiska
- Możliwość piętrowania na magazynie i w transporcie
- Cztery punkty do bezpiecznego i stabilnego podnoszenia
- Łatwy dostęp serwisowy
- Możliwość instalacji dodatkowych gniazd i zabezpieczeń
- Ochrona kontrolera przed promieniami UV
