Zapytaj o ten agregat
Kategoria: Diesel / HVO 205 - 365 kVA 50Hz
Podstawowe informacje
| Moc maksymalna ESP | 275 kVA / 220 kW |
| Moc znamionowa PRP | 250 kVA / 200 kW |
| Częstotliwość | 50 Hz |
| Napięcie | 400 V |
| Silnik | Yuchai D275R2-MP-ETA-610 |
| Prądnica | A4Gen A4G274-250 |
| Sterownik | ComAp InteliLite4 AMF 25 |
| Klasa wykonania | G3 (wg ISO 8528-5) |
| Emisja spalin | Stage II |
| System paliwowy | pompa mechaniczna |
