Zapytaj o ten agregat
Kategoria: Diesel / HVO 205 - 365 kVA 50Hz
Podstawowe informacje
| Moc maksymalna ESP | 220 kVA / 176 kW |
| Moc znamionowa PRP | 200 kVA / 160 kW |
| Częstotliwość | 50 Hz |
| Napięcie | 400 V |
| Silnik | Yuchai D225R2-MP-ETA-610 |
| Prądnica | A4Gen A4G274-200 |
| Sterownik | ComAp InteliLite4 AMF 25 |
| Klasa wykonania | G3 (wg ISO 8528-5) |
| Emisja spalin | Stage II |
| System paliwowy | pompa mechaniczna |
