infolinia 733 500 330 biuro@enekor.pl

FIRMA

WITAM PAŃSTWA!

Dziękuję za odwiedzenie strony naszej firmy. Mam przyjemność przedstawić ofertę na najwyższej jakości agregaty prądotwórcze. Jeżeli w czasie przeglądania tej oferty cokolwiek będzie dla Państwa niejasne na pewno osobiście udzielę wyczerpujących wyjaśnień telefonicznie, mailowo bądź osobiście. Jestem do Państwa dyspozycji.
Kordian Łuczak
właściciel

WIZJA

W dalszym ciągu dynamicznie się rozwijać. Chcemy być rozpoznawalni jako firma rzetelna ciesząca się dużym zaufaniem wśród wszystkich partnerów handlowych. Podstawy naszego działania to partnerstwo, bezpieczeństwo i zaufanie.

MISJA

Naszą misją jest zapewnianie bezpieczeństwa swoim klientom w zakresie dostarczania autonomicznych rozwiązań energetycznych, bazujących na najlepszych, najbezpieczniejszych a jednocześnie rozsądnych cenowo produktach. Realizujemy to w oparciu o współpracę z najlepszymi producentami, dostawcami, oraz indywidualnemu podejściu do każdego klienta.

O NAS

„Profesjonalizm w każdym czasie”

Agregat prądotwórczy to nie przysłowiowa „bułka w sklepie”. Dobrze rozumiemy, że nasz kontakt z państwem nie rozpoczyna się w momencie złożenia zamówienia, ani nie kończy się z chwilą dostarczenia sprzętu czy opłacenia faktury.

Z tego względu obsługa klienta w firmie Enekor wybiega daleko poza przyjęte ramy.Obejmuje szerokie spektrum czynności rozpoczynając od doradztwa technicznego, dokonywanie obliczeń, doradzanie w sprawach prawnych, by pomyślnie dobiec do procesu sprzedaży, montażu ale i serwisowaniu w przyszłości zakupionego urządzenia. Rozumiemy też, że nowy agregat to części eksploatacyjne które będzie trzeba nabyć także po okresie gwarancji.

Firma Enekor proponuje rozwiązania, na długie lata zapewniając swoim klientom rozwiązania bezpieczne i sprawdzone.

Nasze rozwiązania – Twoje bezpieczeństwo